Het ontstaan van WeAdvize

WeAdvize is een modern wft-klantcontactcentrum met roots diep in de financiële sector. De bouwstenen zijn gelegd door Mr Ruud van der Vlies (1962). Met ruim 20 jaar ervaring in de financiële dienstverlening heeft Ruud een uitgebreid netwerk opgebouwd. Zo is de visie ontstaan waar WeAdvize op gebaseerd is: Nederland is klaar voor een nieuwe kijk op de financiële toekomst. 

Een paar feitjes over Ruud:

$

Na zijn Rechtenstudie begon hij in 1990 als Inspecteur leven bij Nationale Nederlanden.

$

In 1997 begon hij als voor zichzelf als ondernemer. 

$

Belangrijke bedrijven waar hij directeur van was zijn Berkenhof Emplooyer Benefits, Total Transparancy Financial Services, en detacheringsbureau Emplooyer. 

$

In 2014 en 2015 leidde hij de hersteladviesafdeling voor niet opbouwende polissen bij Reaal.

$

In 2016 was hij betrokken bij het opzetten van het Loket Hersteladvies Beleggingsverzekeringen, dat door het Verbond van Verzekeraars namens vrijwel alle levensverzekeraars van Nederland werd opgericht.

$

De laatste jaren is hij steeds betrokken gebleven bij trajecten waarbij advies over levensverzekeringen een rol speelde.

Over het bedrijf

Ons team
Momenteel bestaat het team uit 6 wft-gecertificeerde adviseurs, 5 medewerkers bij het Afsprakenbureau en 6 Adviseurs in Opleiding. Ons MT wordt versterkt door een eraren Data Scientist.

De adviseurs zijn stuk voor stuk expert op het gebied van levenpolissen. Een aantal heeft ook ervaring met het geven van hypotheekadvies.

Onze groei
In januari 2021 is de eerste lichting Adviseurs in Opleiding (AiO’s) gestart bij de WeAdvize Academy. Ons doel: een nieuwe generatie financiële toppers opleider met passie voor het vak.

Ons businessmodel
Het businessmodel heeft zich inmiddels bewezen: met de juiste focus en expertise is het mogelijk om uit een bestaande levenportefeuille voldoende advies en bemiddelingsopbrengsten te genereren. Hierbij zijn een integere en compliant aanpak uitgangspunt.

Onze klanten
Onze opdrachtgevers zijn over het algemeen partijen met grote levenportefeuilles.

 

Jaar ervaring

KLanten voorzien van persoonlijk advies

 Het team

Adviseurs

Arjun Samadhan

arjun@weadvize.nl

Stan Mangelmann

stan@weadvize.nl

Ruud van der Vlies

ruud@weadvize.nl

Erik Dijkman Dulkes

erik@weadvize.nl

Sanne van der Vlies

 sanne@weadvize.nl

 

Casper Ardon

casper@weadvize.nl

Adviseurs in Opleiding 

Niek van Reijn

niek@weavize.nl

Michelle Vosman

michelle@weadvize.nl

Marco Noordover

marco@weavize.nl

Afsprakenbureau

Serena Steehouwer

serena@weadvize.nl

Agha Kader

agha@weadvize.nl

 

Manon Meeusen

manon@weavize.nl

Friso Koman

friso@weavize.nl

MT WeAdvize

Ruud van der Vlies

Directeur
ruud@weadvize.nl

Perry Hansler

Manager IT
info@weadvize.nl

 

Sanne van der Vlies

HR Manager
sanne@weadvize.nl